Houpačka

NOVINKA!

Chystáte větší sex-akci? Chcete si okořenit sexuální život? Nebo uvažujete o pořízení na stálo a chcete si zboží předem vyzkoušet?

Nabízíme zapůjčení HOUPAČKY (slingu) zn. Cockpik a to včetně skládací ocelové konstrukce – vše ve 2 taškách jednoduše převezete a složíte za pár minut.

Stačí mít jen vhodný prostor a můžete to hned „rozjet“. Více informací o houpačce a konstrukci ZDE.  Složenou konstrukci je možné si prohlédnout a více informací získat také přímo v naší prodejně v Praze 2 (info v kontaktech).

Cena za prodloužený víkend (půjčíte si v pátek a vrátíte v pondělí) jen 2499,- Kč. Při zapůjčení je nutné složit vratnou zálohu (kauci) 18000,- Kč. Jako dárek obdržíte k zapůjčení: 1x Crisco 453g + poppers Rush Special EU formula 10ml. + 10 párů černých gumových rukavic.

Houpačku i konstrukci nabízíme samozřejmě i k prodeji v našem E-shopu (na objednávku do cca. 14-ti dnů – viz odkaz).

Houpačka komplet

 

SWING – NEW!

Would you like to experience a bigger sex action or spice up your sex life? Or just simply want to try it and buy it. We offer swing rentals (Cockpit), including the folding steel construction – packed in 2 bags, Easy to build up.

All you need is to have enough space, and then you can start swinging right away. More information about swing and construction can be found HERE or on our E-shop (delivery up to 14 days).

 

PRICE:

Prolonged weekend (Friday – Monday)                                       2 499CZK

Deposit                                                                                                        18 000CZK

Gift:       Crisco 453g + Rush Special EU Formula 10ml + 10 pairs of black rubber gloves

Swing complete