O HEAVEN

Heaven

…podnik sídlí a působí v centru Prahy od roku 1998. Byl založen, jako nástupce úspěšného klubu HEAVEN Frankfurt, (od roku 2001 SKYLINE Frankfurt), sídlícím v centru německé metropole Frankfurt Am Main.

Klub Heaven je určen nejen pro gay klientelu, ale také pro všechny milovníky sexu, erotiky a vzrušení bez zábran a předsudků.

A právě pro svou několikaletou tradici, historii, vstřícný, diskrétní a zcela profesionální přístup k hostům se tento klub těší velké oblibě a spokojenosti tuzemských i zahraničních návštěvníků, kteří se k nám vždy rádi vracejí.

Můžete zde pod jednou střechou, hned v několika patrech a na ploše více než 350m2, najít: Video a DVD půjčovnu s nejširší nabídkou gay erotických filmů v ČR. Video a DVD prodejnu s bohatým výběrem, výborně zásobený sex shop, útulný bar, vzrušující videoprojekci, erotické kino, videokabiny a darkroomy. Ahoj v klubu Heaven…

V současnosti probíhá v suterénních prostorách klubu (půjčovna, kino, kabiny) generální rekonstrukce – největší změna od založení klubu v r. 1998!

Plánované znovuotevření těchto prostor je červenec 2020!!!

Na co se můžete těšit?

Zcela nový velký bar, pohodlné a diskrétní posezení v boxech, špičková hudební a video aparatura, taneční parket, úplně nové toalety…

…. a jedno malé překvapení…  


 

Heaven

Our club has been based in Prague since 1998. It was found as a successor of successful club HEAVEN Frankfurt (since 2001 SKYLINE Frankfurt), based in the city centre of the German capital Frankfurt Am Main.

Heaven Club is designed not only for gay clients but also for all lovers of sex, eroticism and excitement with no constraints and prejudice.

Many years of tradition, history, friendly and discreet approach to our guests makes our club very popular among domestic and foreign visitors who always love coming back.

Under one roof, you can find several floors full of entertainment on over 350m2. Our club provides well stocked sex shop, cosy bar with a wide range of cocktails, drinks of all kinds and snacks. You can enjoy exciting video projection, erotic cinema, video cabinets, darkrooms Prior to your departure, to end your experience, you can either rent or buy a video or DVD from our wide selection of gay erotic movies.